درباره

شرکت ایمان شفا گستر

شرکت ایمان شفا گستر در سال 1384 با هدف تولید و عرضه الیاف یکبار مصرف ، کاورهای الیافی و پک‌های استریل جراحی یکبار مصرف توسط خانم دکتر نسرین محقق فر جراح دندانپزشک ، فعالیت خود را آغاز کرد.

این شرکت اولین طراح و اولین تولید کننده پک‌های استریل جراحی تحت عنوان پک ساده بیمار ، نیمه ، کامل ،  پریو ، ایمپلنت و جراح و … می باشد و بحمدالله توانسته‌ایم در زمینه تجهیز دندانپزشکی‌ها ، مطب‌ها و درمانگاه‌های مشتری‌هایمان به پک های استریل گام بزرگی برای بهداشت و سلامت کشورمان برداریم و لبخند رضایت مشتری‌هایمان را ضمیمه رزومه فعالیت کاریمان کنیم.

این شرکت با گسترش حوزه فعالیت خود در زمینه‌های البسه پزشکی اعم از روپوش‌ها و اسکراب‌های پزشکی ، انواع کاورال‌های ضد تعریق و اسپان باند ، البسه های یکبارمصرف پزشکی و دندانپزشکی اعم از گان‌های پلیمری و الیافی و انواع کلاه و کاورهد و … توانسته طیف وسیعتری از نیازهای جامعه پزشکی کشورمان را مرتفع سازد.

تمامی محصولات ما از مواد اولیه درجه یک الیافی و نایلونی تهیه شده است و مفتخریم که همواره به بهترین کیفیت و مطمئن‌ترین پروسه استریل ، زبانزد مشتریان خود بوده‌ایم.

البته این توفیق برای ما پیام آور مسئولیت سنگین تری در قبال تولید محصولات با کیفیت و مقرون به صرفه برای جامعه از خود گذشته پزشکی و پرستاری کشورمان بوده است و ما خود را ملزم به استفاده از clean room های استاندارد جهت تولید و بسته بندی و رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی برای رساندن محصول سالم و بدون آلودگی به دست مشتریان خود می‌دانیم.

محصولات با کیفیت

تمایز با در خرید

1500
سفارش موفق

ارسال رایگان

تحویل خیلی سریع

250
ارسال رایگان

خریداران وفادار

به پاس اعتماد شما

150
مشتری وفادار

بهترین های ایران

همه در فروشگاه ما

15
همکار در فروش در ایران